
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 1.5 mF |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating | 25 V |
| Life (Hours) | 2000 Hours |
| Packaging | Box |
| Tolerance | -10 %, 30 % |
| Max Operating Temperature | 140 °C |
| Diameter | 14 mm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60.8 mΩ |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
